Choď na obsah Choď na menu
 


Postavy z 1-3 sérií

27. 1. 2011

 ObrázokCleo Sertori je trochu plachá a niestá. Keď však príde na niečo, čo ju zaujíma, je z nej úplne niekto iný. Má rada zvieratá, hlavne delfíny. V seriáli sa spriateli s delfínom Ronnym.Z toho, že je morská panna zo začiatku nadšená nebola, pretože nevedela plávať, ale neskôr sa osmelila a teraz pláva veľmi rada. Má schopnosť s vodou pohybovať.

 

 

 

 

 

 

Obrázok
Emma Gilbert je perfekcionistka a má veľký organizačný talent. Všetko do čoho sa pustí musí byť perfektné a splnené na 100%. Má rada zodpovednosť. ked je niečo zlé tak sa to musí opraviť na dobré! Predtým ako sa stala morskou pannou, bola majsterkou v plávaní. Má schopnosť vodu zmraziť.Najprv sa spoznala s Cleo v 1.sérií sa spoznala i s Rikki.

 


 

 

 

 

Obrázok Rikki Chadwick je dievča s povahou rebelky, ktorá nemá nikdy problém povedať druhému čo si myslí.Je odvážna a i ked má kamarátky rada občas na ne trošku zakričí.Počas 1.série skrývala svoje tajomstvo so Zajnom Má však aj jemnú stránku, ktorú sa snaží nedávať najavo. Je morská panna a má schopnosť zohrievať vodu.Ked zistila že je morská panna nebála sa nou byť.Neskor objavila schopnosť ako Emma a Cleo.

 

 

 

 

 

 

Obrázok Charlotte Wadsford príde v 2.sérii ako nová spolužiačka. Zblíži sa s Lewisom, ktorý ju zavedie na ostrov Mako. Neskôr sa stane taktiež morskou pannou. Má všetky tri schopnosti. Jej babička bola Gracie(bývalá morská panna). Chcela sa zbaviť Cleo.nakoniec ju Rikki,Emma a Cleo porazili a nebola morskou panno.Ich tajomstvo neprezradila.Navonok je dobrá a MP ju majú radi.Svoju postavu v H2o si zahrala rada.

 

 

 

 LeObrázokwis McCartney je vedec a najlepší kamarát Cleo, Emmy a Rikki. Snaží sa zistiť, prečo sa po kontakte s vodou zmenia na morské panny. A ako sa im  to mohlo stať. Na zistovanie prečo sú dievčatá MP sa pridá k nemu Zane. Vo voľnom čase rád chytá ryby. Dokonca si vynašiel vlastnú návnadu.Ľúbi Cleo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

Zane Bennet je bohatý a namyslený. Zvyčajne robí niekomu zle a on sa na tom baví. Ale keď začne chodiť s Rikki jeho správanie sa zmení a bude v pohode. Ako jediný verí na morské panny a chcel ich uloviť. Na jeho smolu sa mu to nepodarilo. Ale videl Emmu ako MP ale s červenými vlasmi.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Byron je vynikajúci plavec a surfista. Povahovo je veľmi milý. Chodil s Emmou a chcel od nej aby ho naučila plávať.Jeho motto znie, že len keď je správne naladený a je v pohode dá sa zvládnuť všetko.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Ash sa objaví v 2. sérii, ako tréner a ošetrovateľ koní. Práve vďaka koňom sa zoznámi s Emmou, neskôr budú spolu pracovať v Juicebare. Emma ho nemá veľmi rada ale potom budú spolu chodiť.Emma mu prezradí tajomstvo že je MP.Ash v 3.sérí nie je.
 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Nate je Zaneov veľký kamarát. Veľa si o sebe myslí a je dosť namyslený. Mýsli si, že do neho je každá baba preto v h2o použie voňavku, ktorú nájde na stole a na tň voúauku MP naletia.Nakoniec Nate odkopnú a zasa to bude namyslený chlapec.Rás si robí zo starších ľudí srandu.

 

 

 

 

 

 

 Miriam Kent je namyslené dievča z bohatej rodiny. Má všetko čo Obrázokchce a rada robí druhému napriek. Jej obľúbenou farbou je ružová.Neznáša Cleo-Emmu a Rikki a chce byť lepšia ako oni. Ešte chce prebrať Rikki Zane.

 

 

 

 

 

 

 

 Don Sertori je Cleo otec. Je rybár. Neznáša, keď sa chalani motajú okolo jeho dcér. Zo začiatku nemal rád ObrázokLewisa ale nakoniec si zvykol.vedel že Cleo je už dospelá a vie sa dobre rozhodovať.Má rád svoju manželku i deti. V 3.sérií sa rozíde s Bev a príde k nemu nová láska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Bev Sertori je Kim a Cleo mama. Je starostlivá a väčšinou si Cleo pred ostatnými z rodiny zastane.
Má rada svoje dcéry aj ked ju už veľmi v 3.séri neuvidíte lebo sa rozíde so svojím manželom Donom.Má aj rada kamarátky Cleo.Vie že kym občas vystrája!

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Kim Sertori je Cleo mladšia sestra. Stále jej robí zle a preto sa dosť hádajú. Do všetkého strká svoj zvedavý nos. Najradšej má ružovú farbu. Stále by brala Cleo veci.Chce už vyzerať ako dospelá. Aj ona verila na MP snažili sa aj spolu s Eliotom ich odhaliť.Ale sa im to nepodarilo.Našla aj Cleo denníček.

 

 

 

 

 

 

Obrázok Neil Gilbert je Emmin otec. Robí ako architekt. Rád hráva squash. Vie že má dobre vychované deti. Je na ne hrdý.V sériach sa tolko nevyskytije lebo je zanedbaný svojou prácou.


 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Gilbert je Emmi a Eliota  mama. Keď mala dvanásť rokov, bola plaveckou záchranárkou. Robieva výborný domáci jogurt.emma po nej zdedila plávenie a tak tiež je hrdá na svoje deti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Elliot Gilbert je mladší brat Emmy. Emmu má rád a skoro vôbec sa nehádajú, radšej sa o problémoch porozprávajú. Bol zaľúbený do Rikki.Mal dobrú kamarátku Kim.Bol milý na svoju sestru a vážil si ju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Harrison Bennet je Zane otec. Je bohatý a úspešný podnikateľ. Pre peniaze spraví takmer všetko. Pre peniaze chcel zrušiť aj ostrov Makko.Rikki v tom zabránila. S doktorkou prišli na to že existujú MP.Nemal dobrý vzťah so Zanem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Chcela zistiť čo je na ostrove Makko zaujímavé.Podarilo sa jej To.je veľmi zlá a chcela aby MP sa stali súčastou jej projektu aby boli MP jej výskumi na ktorých može robiť pokusi.

 

 

 

Obrázok Slečna Luisa Chatham je bývalá morská panna a teraz radí dievčatám všetko, čo by mali vedieť. Vačšinou hovorí v hádankách a preto niekedy nevedia, na čo presne myslí. Keď bola morská panna mala schopnosť zmrazovať vodu ako emma. radí im aj kedy je mesiac.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Wilfred je majiteľ Juicebaru. Je veľmi milý a priateľský. V juicebaru robí Emma a má ju veľmi rád ako zamestnankyňa.No ale zdá sa mu v poslednom čase na Emme niečo divné.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Julia je bývalá morská panna. Bola vždy tvrdohlavá. S Luisou boli ako sestry. To ona prezradila tajomstvo svojmu chlapcovi, ktorý to chcel zverejniť celému svetu. Našťastie sa mu to nepodarilo.jej kamarátky tak isto MP tomu zabránili.Mala schopnosť zohrievať vodu.

 


 

 

 

 

 

Obrázok Gracie je bývalá morská panna. Pred 50timi rokmi stratila v Mesačnom jazierku medailónik, ktorý našla Emma. Bola babičkou Charlotte. Charlotte rozprávala príbehy o morských pannách.Vedela s vodou pohybovať.

 

 

 

 

 

 

Obrázok Bella je nová postava v H2o.Spriatelila sa z Cleo a Rikki.je veľmi milé,srandovné a pohodové dievča.Má schopnosť robiť z vody želatánu a ešte ju ak stvrdnúť.Jej nový priateľ je Will ktorý do H2o prišiel s nou.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok Will je Belli priateľ.Ríd sa s ňou stretáva ale niečo sa muzdá na Belle podiné.Neskor zistil, že na ostrove Makko sú morské panny a že Bella je jednou z nich. Spriatelí sa s Cleo a Rikki a jeho dobrý kamarát bude Lewis. Zo zaneom bude zápasiť v pretekoch(motocross)

 

 

 

 

 

 

Obrázok Sofie je Wilova sestra.má rada Willa ale je na MP protivná.Zane sa do nej zalúbi a už nebude z Rikki.Sofie chce len Zane a preto využíva Willa. namá rada Bellu,že je priateľkou Willa.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.