Choď na obsah Choď na menu
 


Vieš o čom je H2o a moja stránka.

26. 1. 2011

Moja stránka je o H2o. Hlavne pre všetkých hercov a herečiek a pre vás.Na mojej stránke sa dozvieš všetko čo sa deje v Austrálí kde sa nakrúca seriál H2o just add water. Tak nezabudni každý deň navštevovať moju stránku : www.h2ojust-add-water.estranky.sk

O čom je H2o a moja stránka:

H2O: Stačí pridať vodu je austrálsky televízny seriál. Nakrúca sa na plážach Gold Goast. Jeho prvé vysielanie bolo v Austrálii na televíznom kanáli Network Ten v roku 2006, neskôr na austrálskom Disney kanáli (Disney Channel Australia) a v súčasnosti sa vysiela na vyše 100 televíznych staniciach po celom svete. Seriál sa točí okolo troch dospievajúcich dievčat - Cleo, Rikky a Emmy/Belly, ktoré okrem svojich každodenných trápení majú ešte jeden problém - sú morské panny a majú neobyčajné schopnosti. Úvodnú pieseň seriálu "No Ordinary Girl" naspievala v prvej sérii Ellie Hendersonová a v druhej sérii Kate Alexa.

Tak toto o H2o nevieš!!!!

-seriál bol nominovaný na ocenenie ,,Najlepšia TV Show" na odovzdávaní britských ocenení Nickelodeon Kids Choice Awards!
-jeden kostým morskej panny sa vyrábal pol roka!
- baby si pri natáčaní scén vo vani musia požičiavať jeden kostým!
- Cariba musela kvôli seriálu absolvovať kurz plávania!
-aby mohli mať baby dlho otvorené oči pod vodou, kvapkali si do očí špeciálny mliečny krém!
-aj šatník morských panien má svoje farebné zákonitosti! Emma nosí vždy kombináciu bielej a modrej, Cleo ružovej a fialovej a Rikki čiernej a červenej!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.